Konwerter WIEGAND-USB(klawiatura) Zobacz większe

Konwerter WIEGAND-USB(klawiatura)

Nowy produkt

Konwerter USB ze standardu WIEGAND, stosowanego w czytnikach systemów kontroli dostępu. Urządzenie pozwala zmienić standard komunikacyjny dowolnego czytnika z wyjściem Wiegand na USB w trybie emulacji klawiatury. Numer do komputera przesyłany jest tak, jakby był wpisany ręcznie przy użyciu klawiatury. Urządzenie do wbudowania (OEM).

Więcej szczegółów

  • WIEGAND
  • USB KEYBOARD
  • brak
  • opcja [+20zł/netto]
  • goldpin
  • terminal block [+20zł/netto]

Zasilacz sieciowy opcja

 

Konwerter USB ze standardu WIEGAND, powszechnie stosowanego w czytnikach systemów kontroli dostępu. Urządzenie pozwala zmienić standard komunikacyjny dowolnego czytnika z wyjściem Wiegand na USB w trybie emulacji klawiatury. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia łatwo można wykorzystać dowolny czytnik z systemu kontroli dostępu w systemie informatycznym, np. magazynowym, lojalnościowym, rejestracji czasu pracy, personalizacyjnym  i innym.

Zasadniczą korzyścią zastosowania tego konwertera jest brak konieczności oprogramowania komunikacji czytnika z oprogramowaniem. Sposób przesyłania (emulacja klawiatury komputerowej - dane są przesyłane tak jakby ktoś ręcznie je wprowadził z klawiatury komputerowej) jest identyczny, jak w przypadku czytników kodów kreskowych, co pozwala łatwo migrować z technologii kodów kreskowych do technologii kart inteligentnych.

 Urządzenie do wbudowania (OEM).

 

23 innych produktów w tej kategorii:

KARTA KATALOGOWA