Obniżka! Indala ASR603 Wave Zobacz większe

Indala ASR603 Wave

FP1511A

Nowy produkt

Czytniki kart zbliżeniowych Indala opracowane wcześniej przez koncern Motorola są najcześciej stosowanymi urzadzeniami w instytucjach publicznych (ministerstwa, wojsko, policja, itp.).

Czytniki Indala pracują w częstotliwości bezpiecznej (125kHz i 62,5 kHz).

 

~ OKAZJA! ~

Więcej szczegółów

Dzięki właściwościom konstrukcyjnym czytnik może pracować wewnątrz i na zewnątrz obiektu, wystawione bezpośrednio na warunki atmosferyczne. Urządzenie zostało wykonane z dbałością o wzornictwo użytkowe, zachowując przy tym bardzo dobre parametry techniczne.

 

Czytniki Indala umożliwiają kodowanie specjalnym formatem (prefix klienta). Format ten jest zarezerowany tylko dla jednego użytkownika (klienta) w ramach tego formatu są przydzielane kolejne numery kart i czytników. Dodatkowo transmisja pomiędzy czytnikiem a kartą jest kodowana. Gwarantuje to całkowite bezpieczeństwo systemu kontroli dostępu który jest wykonany w oparciu o technologię Indala.

 

Charakterystyczną cechą czytników Indala jest możliwość wymiany obudowy czytnika dostępnej w różnych wariantach. Dając możliwość dostosowania wyglądu i kolorystyki urządzenia do indywidualnych wymagań klienta. Obudowa czytnika została wykonana z doskonałej jakości tworzywa sztucznego o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i różnice temperatur. Natomiast sam czytnik tworzy monolityczną całość nadającą się do montażu na każdym rodzaju podłoża.

 

Czytniki cechuje:

 

  • doskonała jakość,
  • bardzo wytrzymała konstrukcja,
  • praca w każdych warunkach klimatycznych,
  • wysoka skuteczność odczytu kart.

 

 

 

Cena netto za 1 sztukę.

6 innych produktów w tej kategorii: