Czytnik HID iCLASS R10 Zobacz większe

Czytnik HID iCLASS R10

6100

Nowy produkt

iClass R10® jest czytnikiem kart zbliżeniowych typu iClass przeznaczonym do współpracy z centralkami kontroli dostępu wykorzystującymi protokół Wieganda lub Clock&Data* do komunikacji.

 

Produkt zastąpiony przez:

iClass R10 SE

Więcej szczegółów

*Wybór rodzaju transmisji z paska rozwijanego.

 

Dzięki zastosowaniu kodowania transmisji pomiędzy kartą a czytnikiem charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, przez co praktycznie uniemożliwia skopiowanie karty.

 

Parametry czytnika:

Maksymalny zasięg odczytu
Karty iCLASS – 5.0-7.6cm (2-3”)
Key iCLASS – 2.5cm (1”)
Tag iCLASS – 2.5cm (1”)
Prox iCLASS – 2.5-3.8cm (1-1.5”)
MIFARE – 2.5-5.0cm (1-2”)

Częstotliwość: 13.56 MHz
Wymiary: 4.83 x 10.26 x 2.03cm
Materiał: Poliwęglan UL 94
Zasilanie: 5V - 16V DC (zalecane liniowe źródło zasilania)
Prąd: 12V DC - 55/116 mA
Temperatura: -40°C - 65°C
Interfejs: Wiegand, Clock&Data, Transit
Certyfikaty: UL294/cUL, FCC, CE, IP65(w trakcie)

Bezpieczeństwo
Szyfrowanie transmisji danych pomiędzy kartą a czytnikiem z zastosowaniem zaawansowanych algorytmów kryptograficznych. 64-bitowe klucze uwierzytelniające. Bezpieczny system zarządzania kluczami redukuje ryzyko ujawnienia danych.

Konfiguracja
Technologia iCLASS pozwala na pełne skonfigurowanie czytników na etapie ich produkcji. W takim przypadku odpowiedzialność za bezpieczeństwo zarządzania kluczami oraz ich unikalność leży po stronie producenta. Użytkownicy końcowi i integratorzy systemów mogą zaprogramować i zabezpieczać własne, niestandardowe klucze oraz kodować i szyfrować spersonalizowane dane na poszczególnych kartach za pomocą programatora kart iCLASS CP400. Programator również umożliwia szyfrowanie algorytmem DES i Triple-DES Program iCLASS Elite pozwala użytkownikom końcowym na stosowanie ich własnego formatu 35-bitowego. Format ten obejmuje kod identyfikacyjny firmy unikalny dla każdego Użytkownika końcowego.

Interfejs
Współpraca ze wszystkimi systemami kontroli dostępu korzystającymi z protokołu Wieganda. Istnieje możliwość konfiguracji czytnika pozwalającej na odczyt 26-bitowych, 32-bitowych, 34-bitowych lub 40-bitowych numerów seryjnych MIFARE. Kompatybilność kart Czytnik jest kompatybilny z wszystkimi kartami iCLASS. Jego uniwersalność pozwala na obsługę technologii spełniających standardy ISO 14443A (MIFARE) i 15693.

Sygnalizacja
Aktualny stan pracy czytnika sygnalizowany jest za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych (ustalone sekwencje dźwięków) oraz wizualnych (trójkolorowa dioda). Sposób sygnalizacji stanu pracy czytnika jest definiowany na etapie jego produkcji. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania układami sygnalizacji z poziomu kontrolera.

Montaż
Łatwy w montażu trzyczęściowy czytnik zgodny ze standardami puszek elektrycznych na całym świecie. Wąska obudowa idealna do montażu na profilach stolarki budowlanej lub innych miejscach o małej powierzchni.
 

Obudowa
Wykonanie czytnika gwarantuje odporność urządzenia na warunki atmosferyczne i zniszczenie a ciekawe wzornictwo pozwala na jego dopasowanie do specyfiki wnętrza.

Opcje
- kolor: szary, czarny
- zarządzanie kluczami
- możliwość konfiguracji wyjścia dla kart MIFARE
- kabel przyłączeniowy 0.5m
- programowalny sposób działania diody i beeper'a

 

Cena netto za 1 sztukę.